Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Toalety mobilne Swarzędz

W poszanowaniu środowiska i z pełną satysfakcją dla klienta – toalety mobilne Swarzędz może mieć od zaraz! Wynajmiesz je na dzień, na kilka dni lub w przypadku dłuższej inwestycji – wystarczy, że skontaktujesz się z nami i powiesz, czego potrzebujesz. Gwarantujemy, że nasze przenośne kabiny spełnią Twoje oczekiwania i zapewnią najwyższy standard higieny, kiedy w okolicy nie ma możliwości podłączenia się do sieci wodno-kanalizacyjnej lub szamba.

Toalety mobilne Swarzędz doceni przez wzgląd na ich wytrzymałą konstrukcję i częste serwisowanie – nawet w nagłych przypadkach. Czyszczenie kabiny polega nie tylko na dokładnym umyciu jej wnętrza, ale też na opróżnieniu szczelnego zbiornika z pomocą wozu asenizacyjnego i uzupełnieniu go ponownie wodą wraz z biodegradowalnymi środkami chemicznymi. Zarówno konstrukcja, jak i używane przez nas środki są zgodne z wytycznymi sanepidu i inspekcji pracy. Dodatkowo biodegradowalna chemia nie wyrządza krzywdy środowisku.

Toalety mobilne – Swarzędz i okolice

Specjalnie dla Ciebie poszerzamy naszą ofertę – teraz również okolice Poznania mogą liczyć na nasze toalety mobilne. Swarzędz to jedno z tych miejsc. Niezależnie do tego, czy jesteś osobą prywatną mierzącą się z budową domu, czy może szukasz rozwiązania w przypadku zapewnienia higieny swoim pracownikom podczas naprawy drogi, możesz na nas liczyć. Nasze toalety mobilne Swarzędz może również wynająć do parku, na festyn lub do każdego miejsca, w którym z różnych względów niemożliwym jest zagwarantowanie toalety stacjonarnej.

Oprócz pierwszorzędnego serwisowania, toalety mobilne (Swarzędz) cechuje też trwała konstrukcja. Bezpieczny zamek pozwala na dostateczną intymność, a w połączeniu z wentylacją daje komfort z korzystania. Wygodę osiągniesz też dzięki domówieniu do kabiny przenośnej umywalki. Podobnie jak przenośna toaleta, zostaje ona dowieziona na miejsce, a całość usługi obejmuje serwisowanie. Umywalka została wyposażona w dozownik na mydło, pojemnik na wodę i miejsce na ręcznik papierowy, tym samym zapewniając najwyższy standard higieny.

Nasza rzetelna usługa to efekt wieloletniego doświadczenia – wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów i podejmując wyzwania, staramy się o jak najwyższy stopień satysfakcji dla każdego, kto zdecydował się nam zaufać. Zapewniamy nie tylko podstawienie toalety mobilnej w miejsce, w którym nie uszkodzi gruntu, ale też pełen serwis, nawet w przypadku nagłej potrzeby. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

toalety mobilne Swarzędz

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica