Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Toalety mobilne Czerwonak

Funkcjonalne toalety mobilne Czerwonak

Place budowy, imprezy plenerowe czy obiekty użytku publicznego to miejsca, które dziennie przyjmują nawet setki osób. Z tego względu warto zadbać o to, by charakteryzowały się wysokim poziomem sanitariatu. W związku z częstym brakiem dostępu do kanalizacji, najlepszym i najpraktyczniejszym rozwiązaniem okazują się toalety mobilne. Czerwonak oraz miejscowości w promieniu 100 km od Poznania to główny obszar naszej działalności.

Wynajem krótko- i długoterminowy – toalety mobilne Czerwonak

Skip recycling to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wynajmu toalet mobilnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższej jakości usługę w atrakcyjnej cenie. Oferowane przez nas toalety mobilne – Czerwonak oraz okolice Poznania – świetnie sprawdzą się w przypadku różnego rodzaju imprez plenerowych, w punktach gastronomicznych, kąpieliskach, a nawet na placach budowy. Poza samym wynajem zajmujemy się również obsługą oraz serwisem toalet.

Rozległy obszar naszej działalności sprawia, że dążymy do bezustannego rozwoju. Dlatego, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, oferujemy również toalety mobilne specjalnie przystosowane do trudnych warunków, występujących na przykład na placach budowy. Wzmocniona konstrukcja poradzi sobie nawet w najbardziej wymagającym otoczeniu. Jeśli chodzi o oferowane przez nas toalety mobilne, Czerwonak oraz najbliższe okolice to główny obszar naszej działalności. Jednak nasze usługi są również dostępne w miejscowościach położonych do 100 km od Poznania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom kompleksową pomoc nawet poza stolicą wielkopolski. Toalety wynajmujemy zarówno na okres krótko-, jak i długoterminowy klientom indywidualnym oraz firmom.

Jednak w skład naszej oferty wchodzą również usługi inne niż toalety mobilne. Czerwonak ze względu na swój szybki rozwój zainspirował nas do poszerzenia usługi o możliwość wynajmu umywalek przenośnych. Wspomniane produkty, podobnie jak toalety, nie wymagają podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej. Dzięki temu świetnie sprawdzą się w plenerze i dodatkowo zwiększą poziom higieny.

toalety mobilne Czerwonak

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica