Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Kontenery na gruz, ziemię i odpady zielone, odpady i śmieci

Kontenery na gruz Poznań

W trakcie budowy własnego domu, lokalu czy przedsiębiorstwa trzeba zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz porządek na placu budowy. Liczne odpady, gruz, a także stare meble w ramach przeprowadzki czy pozostałości po wznoszeniu konstrukcji – te elementy stanowią główny problem w składowaniu. Najlepszym rozwiązaniem na zorganizowanie przestrzeni jest skorzystanie z usług firmy, która zadba o właściwy wywóz oraz przetworzenie zalegających odpadów budowlanych. Pomogą w tym profesjonalne kontenery na gruz. Poznań i jego okolice to obszar, w którym występuje szczególne zapotrzebowanie na tego typu usługi. Poznaj szeroką ofertę i skontaktuj się z nami!

Pojemne kontenery na gruz Poznań i okolice

Jesteśmy jedną z najbardziej wyspecjalizowanych firm w zakresie wynajmu kontenerów. Jako marka działamy intensywnie na terenie miasta Poznań i w jego okolicach. W wyniku ciężkiej pracy zdobyliśmy zaufanie grona zadowolonych z usług klientów, dalej skupiając się na poszerzaniu swoich działań, poprzez rozwijanie sieci kontaktów o nowych odbiorców - zarówno małych i dużych przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i terminowo. Oferujemy kontenery na gruz Poznań wykonane z materiałów wysokiej jakości. Dzięki temu są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne czy uszkodzenia mechaniczne. Pomieszczą wszelkie zalegające odpady. Kontener na gruz budowlany świetnie sprawdzi się do składowania gruzu zmieszanego, ceglanego i betonowego, a także dachówki, kafli, elementów izolacji, PVC, styropianu, cementu, gipsu, a nawet tapet.

Nasze usługi cechują się dużą starannością i dbałością o najmniejsze detale. Na stronie można znaleźć wszechstronną ofertę. Dzięki temu każdy może dopasować kontener budowlany na gruz do własnych potrzeb oraz ilości wolnej przestrzeni. Pojemniki różnią się między sobą nie tylko rodzajem tworzywa, ale także pojemnością, dzięki czemu dostosujecie Państwo do swoich wymagań.

Kontenery na gruz Poznań
Kontenery na gruz Poznań - Kontener-Recycling

Poznań – kontener na gruz

Klienci korzystający z naszych usług borykają się również z innymi pozostałościami po rozbiórkach budynków czy na placach budowy. Oprócz gruzu kontenery są przystosowane także do innego typu odpadów, dlatego możesz skorzystać z usług nasze firmy nie tylko w trakcie remontu, ale także generalnych porządków, czy pracach wykończeniowych w nowopowstałym budynku. Postaw na praktyczną pomoc i wybierz kontener gruz. Poznań oraz okolice – to właśnie tutaj dojeżdżamy. Posiadamy bogatą flotę pojazdów, które dojadą zarówno na piaszczyste tereny budowy, jak i wąskie bramy.

Kontener Recykling - szeroka oferta kontenerów

Nasze usługi cechują się dużą starannością i dbałością o najmniejsze detale. Na stronie Skip-recycling.pl znajdziecie Państwo wszechstronną ofertę kontenerów na gruz. Różnią się nie tylko rodzajem tworzywa, ale także pojemnością, dzięki czemu dostosujecie Państwo jego wielkość, do własnych potrzeb.

Firma dysponuje następującymi rozmiarami kontenerów:

 • 1.7 m3
 • 2.7 m3
 • 6 m3
 • 8 m3
 • 14 m3
 • 16 m3
 • 33 m3

Klienci korzystający z naszych usług borykają się również z innymi pozostałościami po rozbiórkach budynków czy placach budowy. Oprócz gruzu kontenery są przystosowane także do innego typu odpadów:

Najczęściej działamy na terenie miasta Poznań. Kontener na gruz z pewnością ułatwi prowadzenie prac. Pomoże również zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki nam nie musisz samodzielnie organizować transportu do wyznaczonego miejsca. Wszystkim zajmiemy się za Ciebie! Po wcześniejszym umówieniu godziny oraz miejsca, nasi fachowcy dostarczą kontener gruz (Poznań), a kiedy upłynie czas najmu, zabiorą go wraz z zawartością.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług i poznać pełną ofertę skontaktuj się z nami telefonicznie lub przy pomocy dedykowanego formularza kontaktowego. Nasza firma jest w stanie zagwarantować niskie stawki za nasze usługi oraz indywidualne, profesjonalne podejście do każdego klienta w okolicy i na terenie miasta Poznań. Kontener na gruz to nie wszystko, co możemy dla Ciebie zrobić. Pozbądź się odpadów lub wynajmij mobilne toalety!

Poznań – kontener na gruz
Poznań – kontener na gruz - Kontener-Recycling

Najczęstsze pytania o kontenery na gruz (Poznań)

 • Kontener na gruz budowlany – ile kosztuje wynajem?

  Koszt wywiezienia najmniejszego kontenera czystego gruzu o pojemności 1,7m3 czyli około 25 tradycyjnych worków na śmieci to 175 zł. Jest to całkowita cena usługi, czyli: dowóz kontenera, wynajem kontenera, odbiór kontenera, utylizacja odpadów. Skontaktuj sie z nami!

 • Czy płytki ceramiczne to gruz?

  Tak. Do kategorii czystego gruzu wlicza się ceramika, beton i tynk. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak jeszcze możesz wykorzystać profesjonalne pojemniki. Skontaktuj sie z nami!
 • Utylizacja papy - cena?

  Cena utylizacji najmniejszego kontenera papy o pojemności 1,7m3, czyli około 25 standardowych worków na śmieci, wynosi 780 zł netto. Jest to całkowita cena usługi, czyli: dowóz kontenera, wynajem kontenera, odbiór kontenera, utylizacja odpadów. Skontaktuj sie z nami!
 • Ile kosztuje wywóz odpadów zielonych?

  Koszt wywozu najmniejszego kontenera na odpady zielone o pojemności 1,7m3 - czyli około 25 tradycyjnych worków na śmieci - to 360 zł. Jest to całkowita cena usługi, czyli: dowóz kontenera, wynajem kontenera, odbiór kontenera, utylizacja odpadów. Skontaktuj sie z nami!
 • Gdzie wyrzucać styropian?

  Styropian jest odpadem budowlanym i jako taki nie może być wyrzucany na śmietnik komunalny. Jeżeli chcesz pozbyć się tego rodzaju śmieci, zadzwoń do nas! Zabierzemy i zutylizujemy Twój styropian w bezpieczny dla środowiska sposób. Skontaktuj sie z nami!

Lokalizacja

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica

>