Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Kontenery na gruz, ziemię i odpady zielone, odpady i śmieci

Kontenery na gruz Poznań, odpady zielone i budowlane

Przy budowie własnego domu, lokalu czy przedsiębiorstwa trzeba się liczyć także z utrzymaniem porządku na placu budowy. Liczne odpady, stare meble w ramach przeprowadzki czy pozostałości po wznoszeniu konstrukcji – te elementy stanowią dla niektórych główny problem. Często osoby nie wiedzą gdzie i jak szukać odpowiedniego, łatwego sposobu na pozbycie się zalegających śmieci. Najlepszym wtedy rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firm dostarczających potrzebne narzędzia, które zadbają o właściwy wywóz oraz przetworzenie zalegających odpadów, w czym pomogą kontenery na gruz. Poznań i jego okolice to obszar, w którym występuje szczególne zapotrzebowanie na tego typu usługi.

Kontener Recykling stanowi jedną z najbardziej wyspecjalizowanych firm w zakresie recyklingu. Jako marka działamy intensywnie na terenie miasta Poznań i w jego okolicach. W wyniku ciężkiej pracy zdobyliśmy zaufanie grona zadowolonych z usług klientów, dalej skupiając się na poszerzaniu swoich działań, poprzez rozwijanie sieci kontaktów o nowych odbiorców - zarówno małych i dużych przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych.

Kontener Recykling - szeroka oferta kontenerów

Nasze usługi cechują się dużą starannością i dbałością o najmniejsze detale. Na stronie Skip-recycling.pl znajdziecie Państwo wszechstronną ofertę kontenerów na gruz. Różnią się nie tylko rodzajem tworzywa, ale także pojemnością, dzięki czemu dostosujecie Państwo jego wielkość, do własnych potrzeb. Firma dysponuje następującymi rozmiarami kontenerów:

 • 1.7 m3
 • 2.7 m3
 • 6 m3
 • 8 m3
 • 14 m3
 • 16 m3
 • 33 m3
  • Klienci korzystający z naszych usług borykają się również z innymi pozostałościami po rozbiórkach budynków czy placach budowy. Oprócz gruzu kontenery są przystosowane także do innego typu odpadów:

   Nieoceniona jest rola kontenerów na gruz. Poznań oraz okolice, jako obszar naszych odbiorców, będzie w pełni usatysfakcjonowany ze świadczonych kompleksowych usług firmy Kontener Recycling.

   Aby uzyskać więcej informacji na temat kontenerów, zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub w postaci drogi mailowej. Nasza firma Kontener Recycling jest w stanie zagwarantować niskie stawki za nasze usługi oraz indywidualne, profesjonalne podejście do potrzeb naszych klientów.

   Najczęstsze pytania o wywóz gruzu:

   • Ile kosztuje wywiezienie gruzu?

    Koszt wywiezienia najmniejszego kontenera czystego gruzu o pojemności 1,7m3 czyli około 25 tradycyjnych worków na śmieci to 175 zł. Jest to całkowita cena usługi, czyli: dowóz kontenera, wynajem kontenera, odbiór kontenera, utylizacja odpadów. Skontaktuj sie z nami!

   • Czy płytki ceramiczne to gruz?

    Tak. Do kategorii czystego gruzu wlicza się ceramika, beton i tynk. Skontaktuj sie z nami!
   • Utylizacja papy - cena?

    Cena utylizacji najmniejszego kontenera papy o pojemności 1,7m3, czyli około 25 standardowych worków na śmieci, wynosi 780 zł netto. Jest to całkowita cena usługi, czyli: dowóz kontenera, wynajem kontenera, odbiór kontenera, utylizacja odpadów. Skontaktuj sie z nami!
   • Ile kosztuje wywóz odpadów zielonych?

    Koszt wywozu najmniejszego kontenera na odpady zielone o pojemności 1,7m3 - czyli około 25 tradycyjnych worków na śmieci - to 360 zł. Jest to całkowita cena usługi, czyli: dowóz kontenera, wynajem kontenera, odbiór kontenera, utylizacja odpadów. Skontaktuj sie z nami!
   • Gdzie wyrzucać styropian?

    Styropian jest odpadem budowlanym i jako taki nie może być wyrzucany na śmietnik komunalny. Zadzwoń do nas a my zutylizujemy twój styropian. Skontaktuj sie z nami!

Lokalizacja

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica

>