Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Rozbiórki Poznań

Jedną ze specjalizacji firmy Kontener-Recycling są kompleksowe prace rozbiórkowe. Przeprowadzamy rozbiórki elementów budowlanych, budynków i konstrukcji różnej wielkości oraz nawierzchni dróg i parkingów. Usługi rozbiórkowe świadczymy zarówno dla małych i dużych przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych.

Rozbiórki wykonujemy bazując na wieloletnim doświadczeniu, a podczas prac korzystamy ze sprzętu najwyższej klasy. Dysponujemy własną flotą nowoczesnych pojazdów i urządzeń, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu usługi rozbiórkowe na najwyższym poziomie i w bardzo konkurencyjnych cenach.

Naszą ofertę uzupełnia ponadto załadunek, wywóz i rozładunek gruzu oraz jego przetwórstwo. Transport gruzu odbywa się przy pomocy wywrotek oraz ciężarówek z kontenerami o szerokim zakresie objętościowym, wyposażonych w zabudowę bramową i dźwig hydrauliczny. Natomiast działalność recyklingową opieramy o potwierdzoną właściwymi certyfikatami znajomość technologii rozdrabniania i przesiewania. Umożliwia ona odzyskanie odpadów powstałych w wyniku rozbiórki oraz ich dalsze użytkowanie.

Usługi rozbiórkowe świadczone przez naszą firmę to gwarancja najlepszych warunków cenowych oraz sprawnej realizacji zlecenia. Nasz zespół fachowców posiada wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz uprawnienia, więc przeprowadzane przez nas rozbiórki wyróżnia pełen profesjonalizm. Tym samym zyskują Państwo nie tylko najkorzystniejszą ofertę, ale też bezpieczeństwo podczas wykonywania prac.

Lokalizacja

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica