Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Toalety mobilne Kamionki

W każdym miejscu budowy przydadzą się toalety mobilne – Kamionki, mimo, że otoczone wspaniałymi lasami, mogą być też świetnym miejscem na inwestycje budowlane lub rozbudowę sieci dróg. Kiedy padnie taki pomysł, jedną z niezbędnych czynności logistycznych jest zapewnienie pracownikom możliwości skorzystania z przenośnych kabin – toalety mobilne (Kamionki i okolice) to nowoczesne rozwiązanie każdego sanitarnego problemu, z jakim mierzy się zleceniodawca.

Skip Recycling proponuje wynajem, obsługę i serwis ukierunkowany na toalety mobilne. Kamionki z pewnością skorzystają na tej opcji – gwarantujemy szybki dojazd na wskazane miejsce, natychmiastową obsługę sanitarną po telefonicznym zgłoszeniu takiej potrzeby oraz opróżnienie z nieczystości – usługę zamówisz tak często, jak tylko zechcesz. Profesjonalny serwis obejmuje również uzupełnienie zbiornika wodą z biodegradowalnymi środkami chemicznymi – bakteriobójcze i zapachowe specyfiki przez nas wykorzystywane zostały tak dobrane, by nie czynić szkody środowisku.

W pełni funkcjonalne toalety mobilne – Kamionki

Toalety mobilne Kamionki mogą wykorzystać na wszelkiego rodzaju posesjach prywatnych i placach budowy. Dobrze sprawdzą się zwłaszcza przy budowie lub remoncie dróg. Oferowany przez nas najwyższy standard serwisowy to nie wszystko – stale dostosowujemy się do Twoich potrzeb, dlatego też przewidzieliśmy możliwość wynajęcia kilku kabin długoterminowo lub nawet jednej na dzień.

Nasze toalety mobilne Kamionki docenią nie tylko przez wzgląd na wytrzymałość, ale też estetykę wykonania. Są też łatwe w czyszczeniu, dlatego nasz serwis nie potrwa długo. By zapewnić w pełni higieniczne warunki polecamy też wynająć umywalki przenośne wyposażone w dozownik na mydło, pojemnik na wodę i miejsce na ręcznik. Zarówno przenośne kabiny, jak i umywalki, nie muszą być podłączane do sieci wodno-kanalizacyjnej.

Skorzystaj z naszej oferty i zapewnij swoim pracownikom pełnię komfortu – nasza unikalna i kompleksowa usługa stale się rozwija. Mając pytania skontaktuj się z nami, a z pewnością rozwiejemy wszystkie wątpliwości dotyczące naszej usługi i produktów. Wieloletni staż nauczył nas, że bez wyzwań nie jesteśmy w stanie się rozwijać, dlatego specjalnie dla Ciebie chętnie podejmiemy się dodatkowego wysiłku!

toalety mobilne Kamionki

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica