Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Wywóz ziemi Poznań, wywóz gliny

Wywóz ziemi, będącej pozostałością po przeprowadzanych pracach remontowych, budowlanych lub robotach ziemnych, proponujemy zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Usługi wywozowe świadczymy w sposób kompleksowy, w związku z czym mogą one obejmować nie tylko transport ziemi, ale też jej odbiór, załadunek oraz wywóz.

Jako że posiadamy wielofunkcyjne sprzęty do transportowania różnego rodzaju odpadków, problemu nie stanowi także wywóz ziemi. Poznań to miasto o wielu zielonych przestrzeniach, które często są sprzątane lub wyrównywane. Szybki wywóz ziemi jest gwarantem możliwości szybkiego wykonania kolejnych prac, niezbędnych do przywrócenia zielonemu terenowi poprawnego wyglądu.

Dysponujemy własną flotą nowoczesnych pojazdów i maszyn, co w połączeniu z doświadczeniem i umiejętnościami naszych kierowców pozwala na wywóz ziemi właściwie z dowolnej lokalizacji.

Sprawny wywóz ziemi – Poznań i okolice

Podczas realizacji zlecenia korzystamy ze specjalnie do tego przeznaczonych pojemników oraz kontenerów, prezentujących zakres objętościowy od 1,7 m3 do 33 m3. Są to kontenery wyposażone w zabudowę bramową, dzięki której transport i załadunek odbywa się bez pomocy osób trzecich. Wywóz odpadów odbywa się za pomocą nowoczesnego dźwigu hydraulicznego.

Firma posiada wszystkie nowoczesne sprzęty znacznie ułatwiające działania takie, jak wywóz ziemi. Poznań z kolei to miasto bardzo mocno nastawione na dbałość o infrastrukturę, zarówno w centrum, jak i na przedmieściach. Wywóz ziemi odbywa się przy zachowaniu obowiązujących norm i zasad bezpieczeństwa, nad przestrzeganiem których czuwają wykwalifikowani pracownicy.

Naszą ofertę wywozu ziemi wyróżniają atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Jednak o zadowolenie i satysfakcję klienta dbamy także gwarantując pełen profesjonalizm, terminowość i wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Nasi klienci są bardzo zadowoleni z usług, które za każdym razem są profesjonalnie i rzetelnie wykonane.

Lokalizacja

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica