Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Toalety przenośne Tulce

Toalety przenośne (Tulce i okolice Poznania) to świetne rozwiązanie tam, gdzie potrzeba niezawodnego zaplecza sanitarnego ale stworzenie go utrudnia brak dostępu do instalacji wodno-kanalizacyjnej. Nasza firma kompleksowo zadba o te miejsca. Razem z nami każda impreza plenerowa, jak i plac budowy zyskają komfortowe zaplecze. Jak to możliwe? Toalety przenośne (Tulce chętnie wynajmują) to wytrzymałe, wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego kabiny. Są odporne na każde warunki atmosferyczne, dlatego korzystanie z nich jest bezpieczne.

Toalety przenośne Tulce – szybka i tania usługa

Co charakteryzuje naszą firmę? Przede wszystkim duży zasięg. Wynajmujemy toalety przenośne – Tulce i okoliczne miejscowości oddalone maksymalnie i 100 km od Poznania to obszar naszej działalności. Samą procedurę uprościliśmy do maksimum, by być wszędzie tam, gdzie zaplecze socjalne jest potrzebne na wczoraj. Wystarczy, że zadzwonisz do nas lub napiszesz maila. Wystarczy, że podasz ilość sztuk oraz umówisz się z nami na konkretną godzinę, a my przywieziemy kabiny na wskazane przez Ciebie miejsce i je ustawimy. Kolejną zaletą współpracy z nami jest cena. Uzależniamy ją od ilości i częstotliwości serwisowań, którą również określa klient. W naszej ofercie znajdziesz również przenośne umywalki. Każda z nich ma pojemnik na wodę, dozownik na mydło i miejsce na ręcznik papierowy. Dzięki temu możesz bez problemu zadbać o wygodę i komfort użytkowników.

Toalety przenośne Tulce i ich serwisowanie

Istotną częścią naszej pracy jest również regularne dbanie o toalety przenośne. Tulce, jako jedna z miejscowości, którą obejmujemy zakresem naszej działalności, wiedzą, że tę usługę wykonujemy z najwyższą starannością. Serwisowanie toalet odbywa się szybko i sprawnie. Podczas wykonywania tej czynności używamy najwyższej jakości chemii, dlatego pozostają czyste i higieniczne. Pracujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu, a nasi pracownicy nauczeni wieloletnim doświadczeniem działają skutecznie i szybko. To samo tyczy się serwisu umywalek przenośnych. Czyste i zdezynfekowane zaplecze sanitarne w miejscu pracy, czy na plenerowej imprezie skutecznie poprawia jakość pracy i zabawy.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Oferujemy wynajem krótko- i długoterminowy, dlatego możemy dopasować się do Twoich potrzeb. Toalety przenośne (Tulce i okolice) to miejsca, które razem z nami dbają o środowisko i ekologię tworząc komfortowe zaplecze sanitarne. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami!

Toalety przenośne Tulce

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica