Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Toalety przenośne Łęczyca

Prywatna inwestycja czy może publiczny remont drogi? Niezależnie od okoliczności ani stanu parceli, Twoi pracownicy zasługują na wysoki standard higieny pracy. Przygotowani na taką ewentualność, rozszerzyliśmy naszą ofertę o toalety przenośne – Łęczyca i okolice mogą wynająć pełną usługę, wraz z dostawą, ustawieniem i obsługą mobilnej kabiny. Wynajmij na jeden dzień lub w dłuższej perspektywie czasowej.

Chcesz zapewnić pracownikom komfortowe załatwianie ich potrzeb? Nasza kompleksowa usługa pozwoli Ci zainwestować nie tylko w toalety przenośne. Łęczyca – to na jej terenie udostępnimy Ci również przenośne umywalki. Unikatowe rozwiązanie, spełniające wszelkie wymagania inspekcji pracy i sanepidu, pomaga też chronić środowisko, z kolei instalacja jest banalnie prosta, gdyż nie wymaga podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej.

Toalety przenośne – Łęczyca ma zagwarantowaną jakość

Podobnie jak w przypadku umywalek, toalety przenośne Łęczyca może sprawnie wynająć wraz z serwisem. Wystarczy zgłosić telefonicznie potrzebę wykonania zlecenia, a sprawnie zajmiemy się usunięciem nieczystości i doprowadzeniem kabiny do porządku. Dzięki specjalistycznym, biodegradowalnym środkom chemicznym i profesjonalnemu sprzętowi, jesteśmy w stanie zapewnić o najwyższym standardzie usług.

Zbiornik po nieczystościach uzupełnimy wodą z dodatkiem środków bakteriobójczych i zapachowych, dzięki czemu toaletę po serwisie zostawimy jak nową. Są one łatwe w czyszczeniu, więc zajęcie się nimi nie zajmie dużo czasu. Najwyższy poziom sanitarny zapewnią Ci właśnie proponowane przez nas toalety przenośne. Łęczyca, korzystając z usług Skip Recycling, z pewnością skorzysta. Pozwól nam pomóc sobie w przypadku terenów budowy i podczas prywatnych remontów. Nasze wytrzymałe toalety sprawdzą się też podczas plenerowych imprez i festynów, jak i w przypadku punktów gastronomicznych bez dostępu do stacjonarnej toalety.

Jesteśmy znani z naszego profesjonalnego podejścia – wieloletni staż w branży przygotował nas na to, by zawsze być gotowym do wyzwań. Tylko one sprawiają, że jako firma stale się rozwijamy. Dlatego, niezależnie od Twoich potrzeb, gwarantujemy błyskawiczną obsługę – z pewnością zapewnimy Ci komfort, na jaki zasługujesz.

toalety przenośne Łęczyca

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica