Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Wynajem toalet Swarzędz

Wynajem toalet Swarzędz z pewnością doceni nie tylko za najwyższy standard higieny, jaki zapewniają bez dostępu do kanalizacji lub szamba, ale też za wszechstronność wykorzystania – kabiny świetnie sprawdzą się na placach budowy, parkingach, festynach, a nawet przy lokalach gastronomicznych bez dostępu do klasycznej toalety. Oferowany przez nas wynajem toalet Swarzędz otrzymuje dostosowany do siebie – jedną lub kilka wybranych kabin dowozimy w wybrane miejsce i o ustalonej porze, ustawiamy tak, by nie zniszczyć gruntu, a następnie zajmujemy się pełnym serwisem kabiny!

Wynajem toalet Swarzędz może mieć na dzień, kilka dni, a nawet w dłuższej perspektywie czasowej – wystarczy skontaktować się z nami i przedyskutować tę kwestię. W przypadku braku możliwości skorzystania ze stacjonarnej toalety oraz niemożności podłączenia się do sieci wodno-kanalizacyjnej lub szamba, warto postawić na właśnie to rozwiązanie. Gwarantujemy pełen komfort użytkowania mobilnej kabiny – wydajna i trwała, stworzona z najwyższej jakości materiałów, zapewni dostateczny poziom prywatności i intymności, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższego stopnia higieny, zgodnego z wymogami sanepidu i inspekcji pracy.

Wynajem toalet – Swarzędz z pewnością będzie zadowolony

Dodatkowo, wynajem toalet Swarzędz może wykorzystać z korzyścią dla środowiska, co jest zasługą naszych konstruktorów i serwisantów. Wykorzystując najtrwalsze materiały i inwestując w biodegradowalne środki chemiczne mamy pewność, że spełniamy wszelkie wymogi Ministerstwa Środowiska względem bezpieczeństwa.

Konstrukcja naszych kabin jest prosta, jednak pełen wynajem toalet (Swarzędz) to również serwis – kabiny zostaną gruntownie wyczyszczone przez specjalnie przeszkolony do tego personel, a szczelny zbiornik zostanie opróżniony i ponownie napełniony wodą ze środkami chemicznymi. Dzięki dodatkom zapachowym i wydajnej wentylacji, nie musisz się obawiać przykrych zapachów.

Rozszerzając swoją działalność na okolice Poznania, oferujemy przenośne kabiny dostosowane do każdej potrzeby na terenie Swarzędza. Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne, które prywatnie rozpoczynają budowę domu, ale też podmioty publiczne, które zechcą postawić przenośną toaletę w parku. Nawet prowadząc biznes i inwestując w większe przedsięwzięcie, warto przemyśleć kwestię zachowania higieny na posesji – zadzwoń do nas i sprawdź, jak korzystną ofertę możemy Ci zaproponować!

Wynajem toalet Swarzędz

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica