Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Toalety mobilne Koziegłowy

Imprezy plenerowe, place budowy czy parkingi to miejsca o dużym zagęszczeniu ludności, jednak brak możliwości podłączenia do kanalizacji bądź szamba sprawia, że trudno o dobrej jakości sanitariat. Wówczas najlepszym rozwiązaniem okazują się toalety mobilne. Koziegłowy oraz okolice Poznania to główny obszar działalności naszej firmy skip-recycling, która oferuje świetnej jakości toalety w atrakcyjnych cenach.

Funkcjonalne toalety mobile Koziegłowy

Firma skip-recycling od lat zajmuje się wynajmem toalet mobilnych. Ogromne doświadczenie oraz szeroki zasięg sprawiły, że możemy pochwalić się usługą wykonywaną na najwyższym poziomie. Natomiast nasze wyspecjalizowane kadry pracowników poradzą sobie z nawet najbardziej wymagającymi zleceniami.

Jeśli chodzi o same toalety mobile, Koziegłowy oraz miejscowości położone w promieniu 100 km od Poznania to główny obszar naszej działalności. Naszym klientom oferujemy nie tylko sam wynajem, ale również fachowy serwis i obsługę. Tym samym możesz liczyć na schludność oraz czystość naszych toalet.

Warto pamiętać, że w przypadku miejsc pracy, dostęp do sanitariatów to obowiązek, który musi być spełniony przez każdego pracodawcę. Oferowane przez nas toalety mobilne (Koziegłowy) zapewnią Tobie i Twoim pracownikom ogromny komfort i wygodę podczas codziennej pracy. Jednak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, z myślą o placach budowy w naszej ofercie znajdziesz także specjalnie wzmocnione toalety, które poradzą sobie w nawet najbardziej wymagających warunkach.

Nasza oferta dostępna jest zarówno w wersji krótko- jak i długoterminowej, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Decydując się na nasze toalety mobilne – Koziegłowy i okolice Poznania – warto również dodatkowo pomyśleć o higienie pracowników bądź odwiedzających. Jednym z najlepszych rozwiązań są oferowane przez nas umywalki przenośne, które również nie wymagają podpięcia do sieci wodno-kanalizacyjnej. Niewielkie urządzenia ze specjalnym pojemnikiem na wodę, dozownikiem na mydło oraz miejscem na papierowy ręcznik pozwolą Ci dodatkowo zadbać o czystość na placu budowy, w punkcie gastronomicznym czy na parkingu. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zachęcamy do kontaktu.

toalety mobilne Koziegłowy

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica