Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Wynajem toalet Puszczykowo

Wynajem toalet – Puszczykowo i okolice oddalone do 100 km od Poznania to obszar działalności firmy Skip. Usługa, którą wykonujemy jest szybka, a nasza firma wszystkie zadania wykonuje rzetelnie i sprawnie. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, ale także firmami i przedsiębiorstwami. Oferujemy wynajem krótko- i długoterminowy. Skontaktuj się z nami, wybierz dogodny termin i miejsce, a my dostarczymy toalety mobilne w pożądane miejsce.

Serwis i wynajem toalet Puszczykowo

Serwis i wynajem toalet Puszczykowo traktuje poważnie. Warto zapewnić odpowiednie zaplecze sanitarne każdemu, kto aktualnie przebywa w miejscu, w którym nie ma stałego dostępu do kanalizacji i bieżącej wody. Nasze kabiny regularnie serwisujemy. To od Ciebie zależy jak często usługę mamy wykonywać. Podczas tej czynności używamy chemii najwyższej jakości, dzięki czemu toalety pozostają czyste i zdezynfekowane. Wynajem toalet (Puszczykowo i okolice Poznania) dzięki naszej firmie przebiega szybko i sprawnie. Oferujemy również najniższą cenę. Jest ona uzależniona od ilości i częstotliwości serwisowania.

Wynajem toalet Puszczykowo – kiedy warto i gdzie postawić?

Nasza firma oferuje pełen zakres usług. Dowozimy w każde miejsce oddalone do 100 km od Poznania. Wynajem toalet (Puszczykowo i okolice) jest szczególnie dedykowany firmom budowlanym, które według przepisów powinny zapewnić pracownikom warunki sanitarne. Toalety przenośne to również dobre rozwiązanie na wszelkie imprezy plenerowe. Warto również postawić kilka przy obiektach turystycznych, szczególnie przy jeziorach. Dzięki temu okolica pozostaje czysta i cały czas może cieszyć oko.

W naszej ofercie oprócz toalet mobilnych oferujemy również umywalki przenośne. Każda z nich ma pojemnik na wodę, dozownik na mydło i miejsce na ręcznik papierowy. Podobnie jak mobilne toalety wynajmujemy je na krótki okres czasu i długoterminowo. Zajmujemy się również ich profesjonalnym serwisem. Używamy chemii najwyższej jakości, która skutecznie zabija bakterie. Gwarantujemy pełne zadowolenie podczas współpracy. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z usług.

wynajem toalet Puszczykowo

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica