Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Toalety mobilne Łęczyca

Budowa, gastronomia, działka gotowa do zagospodarowania – wszędzie tam przydadzą się toalety mobilne. Łęczyca jest miastem, które w potrzebie zawsze wie, gdzie się zgłosić. Planując zatem imprezę plenerową lub publiczna inwestycję na świeżym powietrzu, nasza oferta powinna zostać ciepło odebrana.

Toalety mobilne Łęczyca wynajmie wraz z pełnym serwisem – od dostarczenia urządzenia sanitarnego, przez bezpieczne jego ustawienie i zapewnienie mu czystości podczas całego okresu wynajmu. Kabiny nie wymagają podłączenia do kanalizacji i szamba, dlatego świetnie sprawdzą się w każdym miejscu, gdzie niemożliwe jest korzystanie ze stacjonarnej toalety.

Toalety mobilne – Łęczyca może liczyć na profesjonalny serwis

Nie absorbują zapachu i są wyposażone w wydajną wentylację – nie są to jednak jedyne zalety, którymi charakteryzują się nasze toalety mobilne. Łęczyca z pewnością ucieszy się na wieść, że nasz serwis to również czyszczenie powierzchni toalety w nagłych przypadkach, oraz opróżnienie z nieczystości i uzupełnienie zbiornika wodą z biodegradowalną chemią bakteriobójczą i zapachową. Dodatkowo, środki przez nas używane są przyjazne dla środowiska, dzięki czemu wspieramy ekologiczne rozwiązania.

Każdy szczegół naszej usługi jest dopracowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży. Od lat przykładamy uwagę do tego, by zaspokajać potrzeby każdego zainteresowanego naszą ofertą. Inwestujemy w innowacyjne rozwiązania projektując oferowany sprzęt – nasze toalety mobilne Łęczyca doceni nie tylko za najwyższej klasy materiały, ale też szybkie reagowanie serwisowe. Dodatkowo, zespół naszych specjalistów dba, byśmy nieustannie zaskakiwali profesjonalizmem.

Wraz z toaletami mobilnymi, oferujemy w Łęczycy wynajem umywalek przenośnych, wyposażonych w dozownik na mydło, pojemnik na wodę i miejsce na papierowy ręcznik. Zarówno toalety, jak i umywalki, da się wynająć na dni lub długoterminowo – do wybranego okresu dopasujemy też regularne serwisowanie, uzależnione od tego, ile osób będzie z nich korzystało. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz dostępny na stronie – z pewnością podejmiemy się każdego wyzwania, jakie przed nami postawisz.

toalety mobilne Łęczyca

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica