Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Toalety mobilne Luboń

Zapewnij pracownikom toalety mobilne

Przy organizacji imprez masowych, na budowach czy dużych eventach branżowych pracuje mnóstwo osób. Zarówno dla nich, jak i licznych uczestników powinieneś zapewnić zaplecze sanitarne, które w komfortowych warunkach pomoże zadbać o potrzeby fizjologiczne. W miejscach, w których nie ma dostępu do bieżącej wody i kanalizacji może to być utrudnione, dlatego każdy kierownik czy organizator powinien zapewnić niezbędny sanitariat. W tym celu polecamy wynająć toalety mobilne. Luboń i inne miejscowości, położone w promieniu 100 km od Poznania to teren naszej działalności. Jeżeli planujesz wielkie wydarzenie, skontaktuj się z nami. Rozwiążemy Twój problem!

Toalety mobilne wynajmujemy na krótki lub dłuższy okres czasu. Krótkoterminowy wynajem sprawdza się podczas wszelkich imprez w plenerze, grilli czy prywatnych spotkań w większym gronie. Długoterminowe wynajmy są idealną formą współpracy z firmami budowlanymi, właścicielami kąpielisk i organizatorami obozów. Dzięki tej usłudze pozostawiasz czyste środowisko, a pracowniczy i uczestnicy będą czuć się komfortowo.

Toalety mobilne – Luboń i inne obszary działalności.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku naszym klientom oferujemy najniższe ceny. Są one zróżnicowane ze względu na długość wynajmu i częstotliwość serwisu. Sam decydujesz, kiedy mamy się pojawić. Czyszczenie i dezynfekcję możemy wykonać raz w miesiącu, co tydzień, a nawet codziennie. W tym celu używamy najwyższej jakości środków czyszczących. Chemia ta zabija wszelkie bakterie i drobnoustroje, pozostawiając mobilne toalety w higienicznej czystości.

Zapewnienie pracownikom odpowiedniego zaplecza sanitarnego jest obowiązkiem każdego pracodawcy. Kiedy nie ma możliwości skorzystania z łazienki, bo pracujecie na przykład w terenie, to skontaktuj się z nami i postaw na toalety mobilne. Luboń oraz najbliższe okolice to obszar naszej działalności. Powierzone nam zadania wykonujemy szybko i rzetelnie.

Skip Group to nie tylko toalety mobilne. Luboń i inne miasta oddalone nawet o 100 km od Poznania chętne korzystają także z usług wywozu gruzu i wynajmu kontenerów. Dzięki temu kompleksowo dbamy o tych, którzy nam zaufali. Postaw na doświadczenie naszej firmy i skontaktuj się z nami!

toalety mobilne Luboń

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica