Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Toalety przenośne Puszczykowo

Tam, gdzie troska o komfort spotyka się z brakiem zaplecza sanitarnego pojawiają się nasze toalety przenośne. Puszczykowo i obszar do 100 km od Poznania to teren naszej działalności. Skip Group oferuje pełen zakres usług, od dowiezienia, przez serwis, aż po zabranie po zakończonej współpracy. Razem z nami zadbaj o komfort pracowników i postaw na praktyczne toalety przenośne. Puszczykowo jako jeden z obszarów, na którym działamy chętnie korzysta z takiej możliwości.

Wytrzymałe toalety przenośne Puszczykowo

Wynajem toalet Puszczykowo i okolice jest bardzo potrzebny. Zwykle miejscowości, które prężnie się rozwijają potrzebują właśnie takich usług. Na wszelkich budowach, podczas imprez plenerowych i w miejscach, gdzie rozwija się turystyka nie ma dostępu do kanalizacji i wody. Nasza firma oferuje toalety przenośne (Puszczykowo i okolice) wykonanych z materiałów najwyższej jakości. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i podasz dogodny termin oraz miejsce. Nasi pracownicy przywiozą i postawią kabiny, a także kompleksowo zajmą się ich serwisowaniem. Dzięki temu możesz być pewny, że w regularnych odstępach czasu (codziennie, raz w tygodniu lub raz w miesiącu – Ty decydujesz) każda kabina przechodzi serwis i dezynfekcję. Używamy chemii najwyższej jakości, która skutecznie zabij bakterie i drobnoustroje.

Toalety przenośne Puszczykowo

Zaplecze sanitarne w pracy czy podczas imprez plenerowych jest koniecznością. Zarówno Inspekcja pracy, jak i Sanepid nakazują zapewnienie odpowiednich warunków uczestnikom i pracownikom. Toalety przenośne (Puszczykowo i okolice Poznania) to najlepsze rozwiązanie. Nie wymagają przyłącza wodno-kanalizacyjnego i pozwalają zachować pełen komfort użytkownikom. W naszej ofercie znajdziesz również możliwość wynajmu umywalek przenośnych. Każda z nich ma miejsce na pojemnik z wodą, mydło i ręcznik papierowy.

Skorzystaj z usług Skip Group i postaw na rzetelną firmę. Powierzane nam zadania wykonujemy dokładnie i terminowo. Dzięki temu zaufało na wielu klientów. Oferujemy najniższą cenę na rynku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy.

Toalety przenośne Puszczykowo

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Puszczykowo, Rokietnica