Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Sprzedaż kruszywa / piasek i żwir w kontenerach

Poznań – kruszywo drobne, grube, piasek, odsiewka sortowana, żwir

Dysponujemy różnego rodzaju kruszywem o bogatym zastosowaniu. Zajmujemy się sprzedażą piasku, żwiru, odsiewki sortowanej, kruszywo drobne oraz kruszywo grube. Wszystkie rodzaje to wysokiej jakości kruszywo. Poznań stawia na wykorzystywanie w trakcie prac budowlanych jakościowych materiałów. Do produkcji kruszywa stosujemy odpowiednie technologie rozdrabniania i rozsiewania, umożliwiające zachowanie doskonałej jakości Naszych produktów. Przede wszystkim stawiamy na naturalny sposób produkcji.

Kruszywo pochodzi z odzysku, z materiałów budowlanych i poremontowych. Dzięki temu produkcja i późniejsza eksploatacja sprzyja zachowaniu środowiska naturalnego. W rezultacie takich działań usługi wykorzystujące takie sprzęty są ekologiczne, tak jak i kruszywo. Poznań stawia coraz częściej na przyjazne środowisku rozwiązania.

Najistotniejszymi sposobami wykorzystania gruzu, kruszywa, piasku lub żwiru są:

  • budowa dróg i autostrad,
  • budowa mostów, wiaduktów, innych obiektów inżynieryjnych,
  • utwardzanie terenu pod budowy wielkopowierzchniowe,
  • stabilizacja i niwelacja gruntu,
  • podbudowy i podsypki przy układaniu kostki brukowej,
  • materiały wypełniające i podsypki pod rury,
  • utwardzanie i wyrównywanie dróg gruntowych,
  • obsypywanie, zasypywanie fundamentów, tarasów itp.,
  • nasypy, wymiany gruntów itp.

Poznań – piasek i żwir w kontenerach

Wygodnie i tanio – dostarczamy Państwu zarówno piasek, jak i żwir w kontenerach. Mają Państwo do dyspozycji wiele pojemności kontenerów, od niewielkich do bardzo dużych. Tylko od Państwa potrzeb zależy jaka ilość ma zostać dostarczona pod wskazany adres. Zachęcamy do kontaktu.

Kruszywo Poznań i okolica – transport również pod wskazany adres klienta. Możliwe są również usługi koparko-ładowarką na potrzeby rozgarnięcia kruszywa lub gruzu. Rozgarnianie polega na wygładzaniu wysypanego produktu, aby droga była utwardzona dzięki tak twardemu materiałowi, jakim jest kruszywo. Poznań, jak i okoliczne miasta, obsługiwany jest już od kilku lat przez firmę i dzięki temu jej pracownicy są doświadczeni w realizowaniu zleceń szybko i sprawnie.

Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Proponujemy niskie ceny i pełen profesjonalizm.

Lokalizacja

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica