Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Wynajem toalet Komorniki

Firma Skip oprócz wywozu odpadów i gruzu oferuje wynajem toalet. Komorniki jako jedna z większych miejscowości, położona niedaleko Poznania bardzo prężnie się rozwija. W trosce o swoich pracowników, pracodawcy chętnie korzystają z tej usługi. W miejscach, w których nie ma stałego dostępu do zaplecza sanitarnego obowiązkiem organizatora czy firmy jest zapewnienie komfortowych warunków pracy. Z naszą pomocą będzie to prostsze i sprawniejsze!

Wynajem toalet – Komorniki i okolice

Według przepisów Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Inspekcji Pracy pracodawca musi zapewnić odpowiednie zaplecze każdemu pracownikowi. Higiena w miejscu pracy jest bardzo ważna, dlatego trzeba zapewnić odpowiednie warunki wszystkim przebywającym w danym miejscu. Wynajem toalet (Komorniki i okolice Poznania) jest bardzo prosty. Wystarczy, że zadzwonisz do nas lub nawiążesz kontakt przez pocztę elektroniczną, a my dowieziemy ustaloną ilość w wybrane miejsce.

Sam wyznaczasz na jak długo potrzebujesz mobilnych toalet. Wynajmujemy zarówno na kilka pojedynczych dni, ale również długoterminowo. Dysponujemy chemią najlepszej jakości, która zabija bakterie i drobnoustroje. Dzięki temu wynajem toalet (Komorniki i obszar do 100 km od Poznania) jest higieniczny i bezpieczny.

Wynajem toalet – Komorniki

Nasze toalety przenośne zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Są bezpieczne, komfortowe i wytrzymałe. Nie wymagają przyłącza do kanalizacji czy dostępu do wody, dlatego można je postawić wszędzie. Sprawdzą się nie tylko na placach budowy ale także podczas zawodów sportowych, na imprezach masowych, przy miejscach pracy, w których dostęp do zaplecza sanitarnego jest utrudniony. Warto je również umieścić nad zbiornikami wodnymi czy basenami odkrytymi, a także na kempingach, polach namiotowych oraz na plażach i nad jeziorami. Dzięki temu wspólnie dbamy o komfort społeczeństwa i środowisko naturalne. Wynajem toalet Komorniki przebiega szybko i sprawnie.

W naszej ofercie znajdziesz również wynajem umywalek przenośnych. W połączeniu z mobilnymi toaletami tworzą funkcjonalne zaplecze sanitarne. Umywalki przenośne są wyposażone w pojemnik na wodę, dozownik do mydła i miejsce na ręcznik papierowy, a ich użytkowanie jest proste i przyjemnie. Profesjonalny system czyszczący i wykwalifikowana kadra pracownicza z wieloletnim doświadczeniem dokłada wszelkich starań, by usługi zostały wykonane jak najlepiej.

wynajem toalet Komorniki

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica