Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Toalety przenośne Przeźmierowo

Niezależnie od tego, czy inwestycja zbliża się wielkimi krokami, czy może potrzebna jest nagła pomoc, na nasze toalety przenośne Przeźmierowo może liczyć. Nasz profesjonalna usługa podstawienia mobilnej kabiny obejmuje wszelkiego rodzaju place budowy, parkingi i każde inne miejsce, w którym niemożliwe jest podłączenie do sieci kanalizacyjnej, lub wodociągowej. Toalety przenośne (Przeźmierowo) wykonane są z trwałych materiałów, dlatego też charakteryzują się odpornością na uszkodzenia.

Toalety przenośne Przeźmierowo może wynająć od nas na kilka dni lub w dłuższej perspektywie – świetnie sprawdzą się nie tylko na budowie, ale też podczas festynów w parku czy koncertów. Nie wymagają one podpinania do żadnej instalacji, co znacznie ułatwia umieszczenie ich w wybranym, stabilnym miejscu na posesji.

Zainwestuj w serwis i toalety przenośne (Przeźmierowo)

Co jednak najistotniejsze, nie tylko podstawiamy kabinę i umieszczamy ją na wskazanym miejscu, ale też proponujemy jej serwisowanie sanitarne w cenie wynajmu. Odpowiedni pojazd asenizacyjny zadba o opróżnienie zbiornika, który następnie zostanie wypełniony wodą z dodatkiem najwyższej jakości biodegradowalnych środków chemicznych o bakteriobójczych właściwościach.

Toalety przenośne (Przeźmierowo) są wyposażone w pełni szczelny zbiornik, który w przypadku napełnienia zostanie szybko opróżniony – możesz wskazać nam konkretne dni lub zadzwonić i zgłosić problem wymagający natychmiastowej reakcji – oprócz ponownego napełnienia zbiornika wodą ze środkami zapachowymi, zapewnimy też czyszczenie powierzchni nowoczesnymi narzędziami. Odpowiedni poziom higieny zapewni też w pełni funkcjonalna wentylacja. Z kolei na prywatność pracuje zamek wewnętrzny. Trwała konstrukcja w przypadku jakiejkolwiek awarii ma też zapewniony serwis techniczny.

Zarówno klienci indywidualni, planujący rozbiórkę na prywatnej posesji, jak i publiczne służby, mogą liczyć na naszą pomoc. Toalety przenośne Przeźmierowo z pewnością odpowiednio wykorzysta nie tylko podczas rozbiórek czy wznoszenia budynków, ale też w miejscach planowanych imprez plenerowych i przy punktach gastronomicznych, które nie mają dostępu do sieci wodno-kanalizacyjnej. Skontaktuj się w nami i zapytaj o szczegóły oferty – nasi specjaliści z pewnością Ci pomogą!

toalety przenośne Przeźmierowo

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica