Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Toalety przenośne Komorniki

Na placach budowy często nie ma odpowiedniego zaplecza sanitarnego, dlatego warto zapewnić je pracownikom. Toalety przenośne Komorniki stawiają praktycznie w każdym miejscu, w którym są niezbędne. Dzięki temu pracownicy mają zapewniony stały dostęp i w razie potrzeby mogą komfortowo skorzystać.

Toalety przenośne Komorniki – bierz z nich przykład

Nasza firma dowozi Toalety przenośne (Komorniki i okolice Poznania) na wyznaczone przez klienta miejsce i zapewnia pełną obsługę sanitarną. Dzięki temu pracownicy będą czuli się komfortowo, a środowisko naturalne pozostanie czyste. Pamiętaj, że Inspekcja Pracy oraz Sanepid wydały odgórny nakaz posiadania zaplecza sanitarnego, a łamanie przepisów grozi sankcjami. Jeżeli nie wiesz na jaką ilość się zdecydować lub masz wątpliwości - skontaktuj się z nami. Cenimy sobie kontakt z klientem i chętnie odpowiemy na każde pytanie. Toalety przenośne (Komorniki i okolice Poznania) wynajmujemy na okres kilku dni, a także oferujemy rozwiązania długoterminowe.

Funkcjonalne toalety przenośne – Komorniki zadowolone z użytkowania

Nasze toalety przenośne zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Są nowoczesne, wytrzymałe i komfortowe. Spełniają wszelkie wymagania. Mamy w ofercie również toalety dodatkowo wzmocnione, które idealnie sprawdzają się na budowach. Kabiny nie potrzebują dostępu do wody, ani kanalizacji. Dzięki temu możesz postawić je blisko miejsca pracy, co znacząco usprawnia działania. Przywiezienie i ustawienie są całkowicie bezpłatne. Podczas serwisu używamy najwyższej jakości chemii i profesjonalnego systemu czyszczącego. Możesz być więc pewien, że zostawimy idealnie wysprzątane i zdezynfekowane toalety przenośne. Komorniki chętnie korzystają z naszych usług, więc czas byś zadbał o swoich pracowników.

Nasza firma zapewnia najniższe na rynku ceny swoich usług. Wynajem wyposażenia sanitarnego wraz z dowozem jest wygodnym rozwiązaniem. Oferujemy również umywalki przenośne, które nie wymagają dostępu do sieci wodno – kanalizacyjnej. Każda z nich posiada pojemnik na wodę, dozownik na mydło i miejsce na ręcznik papierowy. Dzięki temu praca oraz zabawa mogą odbywać się w komfortowych warunkach, a środowisko pozostaje czyste.

Toalety przenośne (Komorniki zdecydowanie polecają) sprawdzają się również na wszelkich imprezach masowych. Jeżeli planujecie zorganizowanie koncertu, Juwenaliów czy większych spotkań to warto zapewnić uczestnikom komfort. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o mobilnych toaletach.

toalety przenośne Komorniki

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica