Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Wyburzenia Poznań - Wywóz śmieci Poznań

Kontener-Recycling zajmuje się kompleksowym wyburzaniem elementów budowlanych oraz budynków różnej wielkości na zlecenie zarówno małych i dużych firm, jak i osób prywatnych. Wyburzenia przeprowadzamy w sposób profesjonalny, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, nad którym czuwa wykwalifikowany, kompetentny i doświadczony zespół.

Posiadamy własną flotę pojazdów i maszyn najwyższej klasy, z których korzystamy podczas prac wyburzeniowych. Są to pojazdy dostosowane do takich działań, jak przewóz odpadków, a także maszyny wykorzystywane do działań o nazwie wyburzenia. Poznań to miasto rozwijające się bardzo dynamicznie, gdzie odbywają się często wyburzenia lub konserwacje budynków.

W przypadku otrzymania możliwych do odzyskania odpadów, proponujemy także ich załadunek oraz transport przy pomocy kontenerów o szerokim zakresie objętościowym, wyposażonych w dźwig hydrauliczny.

Sprawne wyburzenia – Poznań

Nasza działalność obejmuje również przetwórstwo gruzu uzyskanego w wyniku wyburzenia. Dysponujemy niezbędnym sprzętem do rozdrabniania i rozsiewania gruzu, a powstałe w ich wyniku materiały mogą być ponownie użyte. Poprzez recyklingowanie gruzu i odsiewki sortowanej prowadzimy sprzedaż kruszywa drobnego i kruszywa grubego.

Jest to wysokiej jakości kruszywo, które rozdrabniane jest za pomocą nowoczesnego sprzętu. Sprzedawane przez nas kruszywo jest przydatne w trakcie różnych prac wymagających utwardzania terenu oraz tworzenia fundamentów gruntowych. Dzięki takiemu działaniu kruszywo jest przyjazne środowisku, podobnie jak wyburzenia.

Poznań bardzo dba o wizerunek pod kątem budynków i ich wyglądu, dlatego wyburzenia odbywają się dość sprawnie, podobnie jak wywożenie gruzu po nich i sprzątanie całej przestrzeni publicznej. Świadcząc usługi wyburzeniowe dbamy o satysfakcję i zadowolenie naszych klientów poprzez przedstawienie konkurencyjnych warunków cenowych, rzetelność przy realizacji zlecenia oraz sprawność i terminowość jego wykonania.

wyburzenie budynku Poznań usuwanie gruzu po wyburzeniu Poznań gruz po wyburzeniu Poznań

Lokalizacja

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica