Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Toalety przenośne Poznań - kompleksowa usługa

Skip Recycling oferuje Państwu wynajem toalet przenośnych krótko i długoterminowy. Gwarantują one bardzo wysoki standard higieniczny podczas braku przyłącza do kanalizacji bądź szamba. Mamy najlepsze ceny i cechuje nas szybkość działania. Nasza firma dostarcza toalety przenośne na terenie Poznania i okolic (obszar do 100 km od Poznania).

Wynajmowane toalety wykonane zostały z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych. Gwarantujemy Państwu fachowy serwis, a także obsługę.

Jeśli zastanawiają się Państwo, co wyróżnia naszą firmę, spieszymy z odpowiedzią.

Przez cały czas eksploatacji toalet zapewniamy fachowy serwis i komfort. Od wielu lat obsługujemy wiele firm oraz klientów indywidualnych. W swojej ofercie dysponujemy również specjalnymi toaletami na budowy, takimi, które są wzmocnione i niepodatne na uszkodzenia. Można je zamówić na terenie całego Poznania i okolic (do 100 km).

Zalety korzystania z toalet mobilnych:

-    firmy budowlane,

-    ekipy remontowe,

-    parkingi,

-    kąpieliska i plaże,

-    punkty gastronomiczne,

-    klienci indywidualni,

-    obiekty użytku publicznego

-   wszystkie inne miejsca bez dostępu do toalety stacjonarnej.

Wynajmujemy na okres od kilku pojedynczych dni aż do wynajmu długoterminowego. Zapewniamy fachowy serwis! Nasza firma zapewnia wysoką jakość, terminowość i solidność.

Zachęcamy do współpracy!

Umywalki przenośne - wynajem krótko i długoterminowy

Oferujemy Państwu wynajem wyposażenia sanitarnego w wysokim standardzie. Oferujemy wynajem wraz z dowozem na wskazane miejsce, montaż oraz serwis umywalek przenośnych. Nasze umywalki plenerowe często wypożyczane są głównie na imprezy plenerowe, wszelkie wydarzenia oraz budowy.

Umożliwiamy wynajem umywalek przenośnych krótko i długoterminowo. Nie wymagają podłączenia do sieci wodno - kanalizacyjnej. Nasza firma zapewnia profesjonalny serwis. Dopasowujemy naszą ofertę do coraz większych potrzeb naszych klientów. Umywalki przenośne są idealnym rozwiązaniem na każdą sytuację - są niewielkich rozmiarów, posiadają pojemnik na wodę, dozownik na mydło oraz miejsce na ręcznik papierowy.

Zapraszamy!

Lokalizacja

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica

>