Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Toalety mobilne Puszczykowo

Wyobrażasz sobie miejsce pracy bez dostępu do zaplecza sanitarnego? Jest to oczywiście wizja, która nigdy nie powinna się spełnić w realnym życiu. Są jednak zawody, które podczas wykonywania pracy mają utrudniony dostęp do sieci wodno-kanalizacyjnej. Tak zazwyczaj dzieje się na placach budowy, podczas wszelkich plenerowych eventów oraz na kąpieliskach.

Toalety mobilne Puszczykowo

Toalety mobilne (Puszczykowo i okolice Poznania) wynajmujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Możesz skorzystać z naszych usług jednorazowo lub nawiązać cykliczną, długotrwałą współpracę. Jako firma z doświadczeniem wiemy, jak ważne jest dokładne serwisowanie kabin. Podczas tej czynności używamy najwyższej jakości chemii, która zabija bakterie. Mamy również profesjonalny sprzęt, działamy dokładnie i precyzyjnie. Nasze toalety mobilne zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Tworzywo sztuczne jest odporne na warunki atmosferyczne i pozwala na komfortowe korzystanie.

Decydując się na toalety mobilne, Puszczykowo i okolice Poznania, które chętnie korzystają z naszej oferty razem z nami dbają o czyste i higieniczne środowisko. Jeżeli jesteś właścicielem firmy, przeprowadzasz remont, organizujesz imprezę w plenerze – skontaktuj się z nami. Nasze toalety mobilne nie wymagają dostępu do wody ani kanalizacji, dzięki temu postawimy je tam, gdzie akurat jest potrzeba.

Nie tylko toalety mobilne – Puszczykowo i okolice

Oferujemy również wynajem umywalek przenośnych. Każda jest wyposażona w pojemnik na wodę, dozownik na mydło i miejsce na ręcznik papierowy. Wynajmujemy je na krótki okres czasu i długoterminowo. Zajmujemy się również ich serwisowaniem. Podczas tej czynności używamy chemii najwyższej jakości, która skutecznie zabija bakterie.

By skorzystać z naszych usług wystarczy zadzwonić lub napisać do nas maila. Nasi pracownicy przywiozą pożądaną ilość toalet i je ustawią. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i cenimy sobie kontakt z klientem, dlatego chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Toalety mobilne Puszczykowo

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica