Zgłoszenia telefoniczne: +48 600 816 516

Toalety mobilne Swadzim

W wielu miejscach pracy, czy podczas imprez plenerowych nie ma możliwości, by stworzyć zaplecze sanitarne dla pracowników czy uczestników wydarzenia. Z pomocą przychodzą toalety mobilne. Swadzim i tereny oddalone do 100 km od Poznania to główny obszar naszej działalności. Dzięki nim każdy może komfortowo skorzystać z toalety. Nie wymagają przyłącza do instalacji wodno-kanalizacyjnej, a nasza firma dba o ich regularne serwisowanie, dlatego pozostają czyste i bezpieczne.

Toalety mobilne (Swadzim i okolice), których wynajmem się zajmujemy zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Dzięki temu są wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. W naszej ofercie znajdziesz również specjalnie wzmocnione toalety mobilne (Swadzim również), które sprawdzają się głównie na budowie. By zaplecze sanitarne stało się jeszcze bardziej komfortowe postaw na przenośne umywalki. Każda z nich ma pojemnik na wodę, dozownik na mydło oraz miejsce na ręcznik papierowy. Serwis umywalek mobilnych również wykonujemy z użyciem najwyższej jakości chemii. Razem z kabiną stworzysz praktyczne, tymczasowe zaplecze sanitarne.

Gdzie postawić toalety mobilne? Swadzim chętnie korzysta z nich na wszelkich placach budowy, ale także podczas imprez plenerowych. Świetnie sprawdzają się również nad zbiornikami wodnymi, czyli tam gdzie kwitnie turystyka. Dzięki współpracy z nami wspólnie dbamy o komfort użytkowników i środowisko naturalne.

Toalety mobilne Swadzim – profesjonalny serwis

Bardzo ważną częścią naszego działania jest serwisowanie toalet mobilnych. Dzięki temu pozostają one czyste i zdezynfekowane. Podczas tej czynności używamy wyłącznie specjalistycznego sprzętu i chemii wysokiej jakości. Od ilości i częstotliwości serwisowania zależy również cena. Usługę możemy wykonywać codziennie, raz w tygodniu lub raz w miesiącu. Dzięki temu sam możesz wybrać kiedy powinien odbyć się serwis. Dajemy Ci swobodę wyboru. Sam decydujesz na jak długo chcesz wynająć kabiny i umywalki. Oferujemy zarówno krótko- jak i długoterminową usługę. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i firmami.

Podczas różnych imprez masowych postaw na toalety mobilne. Swadzim i okolice chętnie korzystają z tego rodzaju usług. Powierzone zadania wykonujemy rzetelnie i sprawnie, dlatego tak wiele osób nam zaufało. Dołącz do grona zadowolonych klientów i postaw na firmę z wieloletnim doświadczeniem na rynku.

toalety mobilne Swadzim

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica