Posiadamy najlepszą ofertę wywozu ziemi w Poznaniu i okolicach.

Wywóz ziemi Poznań, wywóz gliny

Wywóz ziemi, będącej pozostałością po przeprowadzanych pracach remontowych, budowlanych lub robotach ziemnych, proponujemy zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Usługi wywozowe świadczymy w sposób kompleksowy, w związku z czym mogą one obejmować nie tylko transport ziemi, ale też jej odbiór, załadunek oraz wywóz.

Dysponujemy własną flotą nowoczesnych pojazdów i maszyn, co w połączeniu z doświadczeniem i umiejętnościami naszych kierowców pozwala na wywóz ziemi właściwie z dowolnej lokalizacji.

Podczas realizacji zlecenia korzystamy ze specjalnie do tego przeznaczonych pojemników oraz kontenerów, prezentujących zakres objętościowy od 1,7 m3 do 33 m3. Wywóz ziemi odbywa się przy zachowaniu obowiązujących norm i zasad bezpieczeństwa, nad przestrzeganiem których czuwają wykwalifikowani pracownicy.

Naszą ofertę wywozu ziemi wyróżniają atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Jednak o zadowolenie i satysfakcję klienta dbamy także gwarantując pełen profesjonalizm, terminowość i wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Lokalizacja

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczkowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica