Wywóz śmieci Poznań

Wywóz śmieci, którym zajmujemy się w ramach kompleksowych usług wywozowych, proponujemy nie tylko małym i dużym firmom, ale także osobom prywatnym. Na ofertę składa się wywóz śmieci, nieczystości stałych oraz odpadów gabarytowych i zielonych (biodegradowalnych), które powstały między innymi przy okazji prac remontowych, porządkowych, ogrodniczych czy robót budowlanych.

W zależności od potrzeb, zlecenie może obejmować odbiór, załadunek, transport oraz zagospodarowanie śmieci. Realizacja odbywa się przy wykorzystaniu własnej floty pojazdów oraz specjalnie do tego przeznaczonych pojemników lub kontenerów. Dysponujemy kontenerami o zakresie objętościowym od 1,7 m3 do 33 m3 specjalnie przeznaczonych do wywozu śmieci. Większość otrzymanych śmieci poddajemy recyklingowi.

Świadcząc usługi wywozu śmieci dbamy o bezpieczeństwo i wykazujemy pełen profesjonalizm, a dzięki współpracy z doświadczonymi kierowcami możemy zapewnić dojazd w miejsca, które innym wydawały się nieosiągalne. Naszą firmę wyróżniają ponadto atrakcyjne i konkurencyjne warunki cenowe, w związku z czym grono naszych usatysfakcjonowanych i zadowolonych klientów stale się powiększa.

Lokalizacja

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczkowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica