Wywóz odpadów Poznań

Wywóz odpadów jest jedną z licznych usług świadczonych przez Kontener-Recycling dla małych i dużych firm oraz osób prywatnych. Kompleksowa oferta obejmuje odbiór, załadunek, transport i recykling odpadów, wykonywane przez doświadczony i wykwalifikowany zespół.

Zlecenia z zakresu odbioru i wywozu odpadów realizujemy przy wykorzystaniu własnych pojazdów oraz kontenerów różnej wielkości, o objętości 1,7 m3, 2,7 m3, 3,7 m3,  6 m3, 8m3, 14 m3, 16 m3 i 33 m3. Tym samym możemy zaproponować Państwu wywóz odpadów budowlanych, poremontowych i gruzu oraz odpadów wielkogabarytowych.

Wywóz odpadów przeprowadzamy w sposób profesjonalny, przy zachowaniu wszelkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa, co przekłada się na satysfakcję i zadowolenie klientów z jakości świadczonych usług. Ze współpracy z naszą firmą płyną także wymierne korzyści, które gwarantujemy przedstawiając atrakcyjne i konkurencyjne warunki cenowe oraz przestrzegając terminu wykonania zlecenia.

Naszym atutem jest również dbałość o środowisko przyrodnicze. Wszystkie możliwe do przetworzenia odpady poddajemy recyklingowi, dzięki czemu możemy odzyskać wiele materiałów do dalszego użytku. Posiadaną przez pracowników znajomość technologii przetwórstwa potwierdzają niezbędne certyfikaty oraz zezwolenia.

Lokalizacja

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczkowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica