Wywóz gruzu Poznań

Wywóz gruzu jest jedną z usług świadczonych w ramach szerokiej oferty firmy Kontener-Recycling, którą kierujemy zarówno do małych i dużych firm, jak i osób prywatnych. Wywozem gruzu zajmujemy się w sposób kompleksowy. Proponujemy odbiór, załadunek, transport i rozładunek gruzu oraz innych odpadów budowlanych i remontowych.

Podczas realizacji zlecenia korzystamy z własnej floty pojazdów oraz kontenerów wyposażonych w zabudowę bramową i dźwig hydrauliczny HDS, wyposażony w specjalny czerpak do załadunku gruzu. Dysponujemy kontenerami różnej wielkości, o objętości 1,7 m3, 2,7 m3, 3,7 m3 , 6 m3, 8m3, 14 m3, 16 m3 i 33 m3.

W trosce o środowisko przyrodnicze naszą działalność poszerzyliśmy także o recykling gruzu otrzymanego w wyniku rozbiórek, wyburzeń i prac remontowych. Posiadamy niezbędne zezwolenia i certyfikaty, potwierdzające naszą znajomość technologii przetwarzania gruzu w celu otrzymania materiałów nadających się do dalszego użytku.

Wywóz gruzu przeprowadzamy przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół zadba o sprawną i terminową realizację usługi, co w połączeniu z atrakcyjnymi i konkurencyjnymi cenami jest dla Państwa gwarancją satysfakcji i zadowolenia.

 

Lokalizacja

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczkowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica