Super oferta wyburzenia Poznań - Kontener-Recykling

Wyburzenia Poznań - Wywóz śmieci Poznań

Kontener-Recycling zajmuje się kompleksowym wyburzaniem elementów budowlanych oraz budynków różnej wielkości na zlecenie zarówno małych i dużych firm, jak i osób prywatnych. Wyburzenia przeprowadzamy w sposób profesjonalny, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, nad którym czuwa wykwalifikowany, kompetentny i doświadczony zespół.

Posiadamy własną flotę pojazdów i maszyn najwyższej klasy, z których korzystamy podczas prac wyburzeniowych. W przypadku otrzymania możliwych do odzyskania odpadów, proponujemy także ich załadunek oraz transport przy pomocy kontenerów o szerokim zakresie objętościowym, wyposażonych w dźwig hydrauliczny.

Nasza działalność obejmuje również przetwórstwo gruzu uzyskanego w wyniku wyburzenia. Dysponujemy niezbędnym sprzętem do rozdrabniania i rozsiewania gruzu, a powstałe w ich wyniku materiały mogą być ponownie użyte.

Świadcząc usługi wyburzeniowe dbamy o satysfakcję i zadowolenie naszych klientów poprzez przedstawienie konkurencyjnych warunków cenowych, rzetelność przy realizacji zlecenia oraz sprawność i terminowość jego wykonania.

Lokalizacja

Nasze usługi dostępne są na terenie Poznania i okolic, wśród nich należy wymienić:

Poznań, Swarzędz, Luboń, Puszczkowo, Komorniki, Dopiewo, Skórzewo, Przeźmierowo, Suchy Las, Czerwonak, Rokietnica